• Головна
  • Творчий майстер-клас для художниці-аматорки Анни Гуржій
21:34, 25 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Творчий майстер-клас для художниці-аматорки Анни Гуржій

Творчий майстер-клас для художниці-аматорки Анни Гуржій

Ще одна мрія втілена в життя. 25 лютого музейники спільно з відомими прилуцькими митцями реалізували соціальний проект, влаштувавши творчий майстер-клас для художниці-аматорки Анни Гуржій. Після страшної аварії Аня майже 7 років прикута до інвалідного візка. Щоб хоч якось притамувати фізичний біль, якій постійно відчуває в усьому тілі, дівчина захопилася творчістю.

Вона пише неймовірні картини, при цьому не маючи професійної освіти. Велика мрія Ані - навчитися писати полотна професійно та подивитися, як це роблять справжні художники.Дізнавшись про мрію Анни Гуржій активісти влаштували творчу зустріч з відомим прилуцьким митцем Степаном Вербещуком та художником-аматором Петром Драговенком, виставка якого нині експонується у Прилуцькому краєзнавчому музеї.

Художники залюбки погодились передати Ані свої вміння, адже професійні навички дуже важливі в мистецтві, каже Степан Вербещук. Вже з перших хвилин спілкування Аню переповнюють неймовірні враження. Це ж бо її перша зустріч зі справжніми талановитими художниками.

Степан Вербещук один із найзатребуваніших прилуцьких художників. Його віртуозні роботи розходяться, мов гарячі пиріжки. На його полотнах присутня і тема жінки, така близька Ані, а ще тема квітів, пейзажів та казкових персонажів.

На першому майстер-класі для юної мисткині пан Степан імпровізував та експериментував з кольорами, намагався показати, що малювати треба відчуттями, зображувати те, що на душі. Сьогодні настрій був весняний, тому на полотні почали вимальовуватися жовті квіти надії.

Разом з Анею художник-аматор Петро Драговенко і сам з цікавістю та захопленням слідкує за кожним мазком митця-професіонала Степана Вербещука.

Ще одним приємним подарунком для Анни Гуржій стане участь у майстер-класі від творчої студії Олени Чайки, яка відбудеться уже найближчим часом.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#майстер-клас #художники #Анна #музей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...