• Головна
  • На КП «Послуга» новий-старий директор
22:29, 25 лютого 2021 р.
Надійне джерело

На КП «Послуга» новий-старий директор

Директор КП «Послуга» Руслан Ніязов

Директор КП «Послуга» Руслан Ніязов


25 лютого колективу КП «Послуга» був представлений Руслан Ніязов, як новий директор підприємства. Це досвідчений керівник, за плечима якого семирічний досвід роботи у комунальній сфері.

- Робота для мене відома, як всі, можливо, пам'ятають прилучани, вже близько семи років очолював дане підприємство. Ну і зараз, після такої тривалої перерви я захожу на керівну посаду,  - каже Руслан Ніязов.Обіймав посаду директора КП «Послуга» Руслан Ніязов із 2011 по 2017 рік, тому на специфіці роботи знається як ніхто. Після чотирирічної перерви пан Ніязов знову очолив це підприємство. І одразу визначив ряд першочергових завдань:
- Бачу першочерговим завданням відновлення технічної спроможності комунального підприємства для роботи в зимовий період, розчистка, поливання, посипання, ну і весь комплекс робіт, який стосується утримання вулично-шляхової мережі в зимовий період. Це - в першу  чергу. Ну і при цьому в поточному режимі підтримуємо вивіз твердих побутових відходів.. це - основна наша діяльність... Все продовжується, будемо налагоджувати роботу.

У період із 2017 по 2021 рік, а це - час перерви у роботі у комунальній сфері, Руслан Ніязов організував ТОВ «Комфортні послуги», яким успішно керував. Наразі ж крісло директора товариства довелося звільнити, на щастя у такі ж самі робочі руки - передати його в управління своїх синів.

Щодо роботи на «Послузі», Руслан Ніязов зауважує - працювати будуть плідно, адже є над чим. Тим паче, що робота комунальників складна. Ця робота - завжди на передньому плані у людей, будь-хто бачить якійсь збій, невихід машини на маршрут, якась технічна поломка - це відразу люди бачать. Але комунальники до неї готові.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#послуга #директор #комунальники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...