15:27, 27 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Мітинг проти високих тарифів

Мітинг проти високих тарифів

Лише тимчасове зниження ціни на газ, а далі що?

Про це говорили учасники мітингу проти захмарних тарифів, на який вже вкотре зібралися прилучани у суботу 27 лютого. Люди вимагають зменшення ціни на блакитне паливо та його транспортування, та здешевлення електрики.З цього питання прилучани написали звернення на адресу уряду, натомість отримали відповідь з кількома рекомендаціями. Тобто, уряд бачить, що формування тарифів якесь несправедливе, але ніяких конкретних дій не застосовує, а тільки рекомендує зробити якісь перевірки.

З ініціативи та на вимогу громади ще у січні у Прилуках було створено робочу групу, яка включала в себе не лише ініціаторів протесту, а й посадовців міської ради, представників газових та енергетичних компаній. Група мала б опрацювати питання, направлені на задоволення вимог мешканців щодо зменшення сум у платіжках. Натомість результату – нуль, розповідає членкиня робочої групи, голова ГО «Всеукраїнська спілка підприємців та споживачів» Марина Паянок.

Попри прохолодне ставлення до їх вимог люди не здаються. Обіцяють виходити на антитарифні мітинги і надалі. Адже є яскраві приклади у сусідів – там добиваються поставленої мети.

Збір підписів щодо зниження тарифів у Прилуках продовжується. Люди не втрачають надії добитися реальних змін, а не відписок.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #протест #нові тарифи #газ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...