• Головна
  • Сесія назначена на 27 лютого знову не відбулася
18:01, 27 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Сесія назначена на 27 лютого знову не відбулася

Сесія назначена на 27 лютого знову не відбулася

З ранку суботи 27 лютого на сайті міської ради оголошення – на 13 годину позачергова сесія. Порядок денний – той же, що і напередодні. Нагадаємо, 26 лютого сесія так і не розпочала свою роботу у зв’язку з відсутністю кворуму.

Опозиційних депутатів немає у сесійній залі і в суботу. Попри все, міський голова оголошення про перенесення сесії через відсутність кворуму та неможливість розпочати роботу не робить. Починається очікування.

Очікування розтягнулося майже на 3 години. За кілька хвилин до 16-ї Ольга Попенко говорить наступне:
- Просимо вибачення, але так як кворуму немає, тобто у зв'язку з відсутністю кворуму третя позачергова сесія вважається такою, що не відбулася. Буде додатково повідомлено про скликання чергової сесії. Все.Депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко каже – позиція половини депутатського корпусу щодо участі у роботі залишається незмінною:
- Ми, депутати міської ради в складі 17 чоловік прийдемо на сесію після того, коли закінчаться суди, ми отримаємо на руки рішення суду про визнання мене секретарем міської ради - в першу чергу.  

За період із 2 грудня – а саме тоді розпочала свою роботу перша сесія ради нового скликання, - засідання неодноразово збирали, потім оголошували перерву на невизначений термін, або ж просто відміняли в останній момент, згадує Артем Рожко. Чи законно відбувалися ті засідання, під час яких ухвалювалися певні рішення, має вирішити суд.

- 28 січня відбулася чергова нелегітимна сесія на якій було прийнято шість питань, надважливих, я вважаю, для міста, тому що це була установча сесія, на якій було проголосовано заступників міського голови, виконавчий комітет міської ради, заробітна платня як заступників, так і міського голови в тому числі, і там ще декілька питань. І враховуючи те, що рішення ці приймалися сесією, на якій не було кворуму, але ж вони все одно ці всі рішення прийняли, то на сьогодні ми вважаємо, що у міського голови є право збирати сесію тими силами, які у неї є, да... умовно кажучи, бо якщо 28 січня сесія відбулася, то в мене питання - чому вона не відбулася у п'ятницю, без нашої присутності? Чому в суботу так само? - каже Артем Рожко.

Закиди іншої сторони, мовляв, опозиція блокує ухвалення бюджету, депутат коментує так:
- Той бюджет, який на сьогодні розглядається, не на користь громади! Справа в тому, що ми неодноразово на комісіях піднімали питання про зміни програм, про зміни деякого фінансування, деяких напрямків, які прописані в бюджеті. Але нас ніхто не чує, говорять про те, що приходьте на сесію і там депутатами, корпусом будемо приймати рішення. Я вважаю що... або нас слухають, хочуть почути, або, якщо нас не чують, то ми прийдемо на сесію тоді, коли будуть рішення судів.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #кворум #опозиція #міськрада

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
4 березня 2021 р., 04:50
Комусь дуже заважає Артем Рожко! Дуже! Бо як пояснить абсолютно незаконне вето Попенко??? І після того вони розгорнули компанію шельмування Рожка та всієї опозиції, бо постійно відпрацьовують збочену версію, що нібито Рожку треба посада. Ось... наприклад, міськрада вибухнула цілою портянкою на офіційному сайті: https://pryluky.cg.gov.ua/index.php?id=423208&tp=0 У перших двох абзацах статті - збочена "точка зору" на дії опозиції, яка добивається ЗАКОННОСТІ рішень, а не засідання ручної безкворумної сесії, де приймаються якісь так звані рішення! Портянка про бюджет, який "за все хороше проти всього поганого"! Нічого не маю проти бюджету, його приймати треба! Але ж - ЗАКОННИМИ МЕТОДАМИ! Зараз тривають суди. І до їх закінчення - неважливо на чию користь! - нічого приймати не можна! Бо... якщо суди ухвалять рішення на користь Рожка, то як потім пояснювать законність прийнятого "бюджету"???
live comments feed...