![](https://s.04637.com.ua/section/logo/upload/pers/271/logo.png?20240727)
20:47, 2 березня 2021 р.
Надійне джерело
Чиї комунікаційні колодязі?
![Чиї комунікаційні колодязі? Чиї комунікаційні колодязі?](/dist-assets/images/cap.jpg)
На сьогодні на території Прилук знаходиться близько 13 тисяч комунікаційних колодязів. Всі вони поділяються за типом підземних комунікацій на дощоприймальні, пожежні гідранти, кабельні камери, газопровідні колодязі а також каналізаційні, водопровідні і колодязі теплової мережі.
Останні три види знаходяться на обслуговуванні підприємства «Прилукитепловодопостачання», і їх відсоток від загальної кількості в місті досить невеликий, говорить директор підприємства Андрій Гавриш:
- Каналізаційних, там де каналізаційні стоки йдуть, їх 1049 у нас на балансі, водопровідних - 1362 і 411 теплових камер. Тобто біля 3 тисяч у нас знаходиться на балансі. А ще раз повторюю - 13 тисяч у місті.
Решта майже 10 тисяч комунікаційних колодязів на території Прилук - власність газопостачальної компанії, підприємств зв'язку та господарів приватних домоволодінь. Їх - більшість.
- Всі колодязі, через які підключаються водопроводи до приватного сектору, це каналізаційні колодязі абонентів, тобто вони їх утримують, повинні утримувать згідно правил у належному стані, - каже Андрій Гавриш.
Він говорить, який би інцидент, пов'язаний із комунікаційними колодязями не стався у місті, в першу чергу звертаються до «Прилукитепловодопостачання», а це не завжди за адресою. І наголошує - підприємство свої колодязі намагається тримати у належному стані, зокрема щодо наявності люків.
Андрій Гавриш каже - щороку у місті крадуть або шкодять сотні люків на комунікаційних колодязях «Прилукитепловодопостачання» і підприємство несе значні витрати на їх заміну:
- 53 штуки люків поміняли на каналізації на суму 174812 грн. І по воді поміняли у минулому році 27 люків на суму 79394 грн. В цьому році вже придбали люки, легких - 16 штук, важких - 16 штук і середніх - 6 штук на загальну суму 67748 грн. Тобто... це значні кошти ми втрачаємо на заміну люків, які крадуться, які ламаються транспортом.
Найпроблемнішими ділянками в плані пошкодження КП «Прилукитепловодопостачання» є вулиці, де рухається важковаговий транспорт.
За інформацією телеканалу ТК Прилуки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...