20:47, 2 березня 2021 р.
Надійне джерело

Чиї комунікаційні колодязі?

Чиї комунікаційні колодязі?

На сьогодні на території Прилук знаходиться близько 13 тисяч комунікаційних колодязів. Всі вони поділяються за типом підземних комунікацій на дощоприймальні, пожежні гідранти, кабельні камери, газопровідні колодязі а також каналізаційні, водопровідні і колодязі теплової мережі.

Останні три види знаходяться на обслуговуванні підприємства «Прилукитепловодопостачання», і їх відсоток від загальної кількості в місті досить невеликий, говорить директор підприємства Андрій Гавриш:
- Каналізаційних, там де каналізаційні стоки йдуть, їх 1049 у нас на балансі, водопровідних - 1362 і 411 теплових камер. Тобто біля 3 тисяч у нас знаходиться на балансі. А ще раз повторюю - 13 тисяч у місті.Решта майже 10 тисяч комунікаційних колодязів на території Прилук - власність газопостачальної компанії, підприємств зв'язку та господарів приватних домоволодінь. Їх - більшість.

- Всі колодязі, через які підключаються водопроводи до приватного сектору, це каналізаційні колодязі абонентів, тобто вони їх утримують, повинні утримувать згідно правил у належному стані, - каже Андрій Гавриш.

Він говорить, який би інцидент, пов'язаний із комунікаційними колодязями не стався у місті, в першу чергу звертаються до «Прилукитепловодопостачання», а це не завжди за адресою. І наголошує - підприємство свої колодязі намагається тримати у належному стані, зокрема щодо наявності люків.

Андрій Гавриш каже - щороку у місті крадуть або шкодять сотні люків на комунікаційних колодязях «Прилукитепловодопостачання» і підприємство несе значні витрати на їх заміну:
- 53 штуки люків поміняли на каналізації на суму 174812 грн. І по воді поміняли у минулому році 27 люків на суму 79394 грн. В цьому році вже придбали люки, легких - 16 штук, важких - 16 штук і середніх - 6 штук на загальну суму 67748 грн. Тобто... це значні кошти ми втрачаємо на заміну люків, які крадуться, які ламаються транспортом.

Найпроблемнішими ділянками в плані пошкодження КП «Прилукитепловодопостачання» є вулиці, де рухається важковаговий транспорт.

За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колодязі #люки #каналізація
live comments feed...