• Головна
  • Лікарі Чернігівщини розповіли про свій стан після вакцинації
15:34, 3 березня 2021 р.
Надійне джерело

Лікарі Чернігівщини розповіли про свій стан після вакцинації

Лікарі Чернігівщини розповіли про свій стан після вакцинації

На Чернігівщині 24 лютого розпочався перший етап вакцинації від коронавірусу. У день, коли привезли вакцину доставили в область, щеплення отримали 10 медичних працівників.

Наразі імунопрофілактику від небезпечного вірусу пройшли 249 медиків області.

За словами лікаря пульмонолога Чернігівської обласної лікарні Івана Тельнова, який отримав щеплення четвертим в області, почуває він себе добре. На другий день після введення вакцини була невелика слабкість, незначний біль у місці ін’єкції. Наразі усе гаразд, ніяких незручностей.

Лікар-імунолог обласної лікарні Микола Біщак розповів, що через 12 годин після щеплення підіймалась температура 37,3-37,5, були незначні катаральні явища.

– Три дні спостерігався біль у плечі, зараз все нормально. Ці незначні побічні дії для нього сигналізують про те, що організм дав відповідь на препарат, - зазначив він.

Про своє самопочуття також розповів завідувач відділення гематології дитячої обласної лікарні Єгор Павленко.

– Рішення вакцинуватися приймав зважено, адже вакцинація безкоштовна та добровільна. Я у групі ризику, до того ж працюю з дітьми, та й задля безпеки своєї сім’ї, я отримав щеплення три дні назад. На наступний день після щеплення відчув слабкість, біль у місті  ін'єкції, який зберігається досі, – сказав Єгор Павленко та додав, що такі ж реакції знайомі усім батькам після профілактичних щеплень і є нормальною реакцією організму.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #початок #вакцина #лікарі
live comments feed...