• Головна
  • Лілія Черненко-Бондаревич переможець літературно-мистецької премії імені Любові Забашти
22:23, 3 березня 2021 р.
Надійне джерело

Лілія Черненко-Бондаревич переможець літературно-мистецької премії імені Любові Забашти

Лілія Черненко-Бондаревич переможець літературно-мистецької премії імені Любові Забашти

Саме сьогодні, у Всесвітній день письменника, у міській центральній бібліотеці відбулося вручення літературно-мистецької премії імені Любові Забашти «Квіт папороті-2020».

У бібліотеці зібралися письменники, аматори, читачі, учасники цьогорічних літературних перегонів і гості. Великий творчий потенціал у нашого міста, підґрунтям є творчість талановитих людей. Серед яких наша землячка Любов Забашта. У її творчості є багато актуальних тем, які співзвучні нашому часу: тема вільної України, тема мови, правди – все це ми знаходимо у віршах землячки.

Секретар міської ради Сергій Чміль привітав учасників конкурсу, подякував членам журі за об’єктивну працю і побажав творчого настрою на майбутні перемоги, а заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова журі літературних перегонів Тетяна Шкуренко привітала всіх учасників конкурсу і подякувала за роботу учасників перегонів.

Цього року нагороди отримали дипломанти літературно-мистецької премії «Квіт папороті-2020» Анастасія Ващенко та Катерина Скрипка.

Уперше члени журі вирішили відзначити спеціальними дипломами претендентів на звання «лауреат» Ганну Дудку, Катерину Василенко та Тетяну Стеценко.

Цьогорічним лауреатом премії стала наша прилучанка Лілія Черненко-Бондаревич – знана і шанована не тільки в місті Прилуки, а і далеко за його межами, письменниця. Її ім’я є частиною синонімічного ряду до слів дипломатія, посол миру, дружба народів, адже вона є членом Спілки письменників України (з 2002 року) та Спілки письменників Білорусії (з 2007 року). Літературна творчість пані Лілії являється справжнім мостом дружби між Україною і Білорусією.

Цього року письменниця також стала володаркою Міжнародної літературної премії миру.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Прилуцької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#премія #Забашта #переможці
live comments feed...