19:30, 3 березня 2021 р.
Надійне джерело

Новий спортінвентар для школи

Новий спортінвентар для школи

7-класниця 9 школи Дарина займається спортом з дитинства. Дівчина - учасниця багатьох спортивних конкурсів і змагань. Сьогодні Дарина тестує нове спортивне обладнання, яке з’явилось у школі.

Не менше за самих учнів новенькому спортивному інвентарю радіє і вчитель фізичного виховання 9 школи Леонід Бабяк. Такі подарунки надихають юних спортсменів досягати висот у занятті спортом, каже викладач.Новий спортивний інвентар навчальному закладу подарував голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко. Футбольні і волейбольні м’ячі, гімнастичні палиці, та волейбольна сітка вже давно віджили своє, розповідає директорка Наталія Симоненко. Тому адміністрація звернулася за допомогою до доброчинця Олега Дмитренка, який вже багато років поспіль опікується навчальним закладом.

У 9-й школі велика увага приділяється розвитку спорту. На пришкільній території діти мають змогу займатися різноманітними рухливими видами спорту на свіжому повітрі. У теплу пору року тут проходять міжшкільні футбольні та волейбольні матчі.

Час, який учні витрачають та заняття спортом та роботу над собою – найважливіша інвестиція. В майбутньому вона дозволить сформувати спортивну еліту міста, каже Олег Дмитренко. Доброчинець побажав учням наснаги до навчання  та занять спортом. Ніколи не зупинятися на досягнутому та не здаватися. І пообіцяв підтримувати навчальний заклад по мірі можливостей.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #освіта #спорт #інвентар #поповнення
live comments feed...