14:35, 5 травня 2021 р.
Надійне джерело

Школи знову за партами

Школи знову за партами

Із середи 5 травня учні 1-4 класів прилуцьких шкіл знову сіли за парти. Відновився виховний процес і в дошкільних закладах міста. З 19 по 30 квітня відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС у місті діяла заборона на роботу дитячих садків, молодших школярів перевели на дистанційну форму навчання. Добро на відвідування садочків та початкової школи міська комісія дала 30 квітня.В управлінні освіти кажуть – в порівнянні з березнем, коли серед дітей було 10 офіційно підтверджених випадків ковіду, нині ситуація значно покращилася.

Нагадаємо, наприкінці березня Чернігівщина потрапила до червоної зони епіднебезпеки, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби. Відповідно до нормативних документів, розповідає заступниця начальника управління освіти Валентина Ходюк, у червоній зоні заборонено відвідувати заклади освіти її здобувачам. Із 29 березня, після дострокових канікул, за дистанційною формою продовжують навчання учні 5-11 класів.

Вже з 5 травня усі вихованці дитсадків та учні 1-4 класів були забезпечені гарячим харчуванням, кажуть освітяни. Щодо роботи закладів позашкільної освіти, то відновлення повноцінного виховного процесу в них поки що неможливе. Їх керівництво теж чекає рішення уряду про вихід Чернігівської області з червоної зони та відповідного рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #школи #карантин #учні #захворюваність
live comments feed...