• Головна
  • Нарада стосовно початку навчань тероборони
13:18, 11 травня 2021 р.
Надійне джерело

Нарада стосовно початку навчань тероборони

Нарада стосовно початку навчань тероборони

11 травня на робочій нараді керівництво району та голови територіальних громад обговорили проведення масштабних навчань з територіальної оборони, які заплановані на період з 12 по 30 травня. Завдання майбутніх навчань – підготовка цивільного населення  та підрозділів територіальної оборони до виконання завдань, недопущення бойових дій на рідній землі.Всі територіальні громади Прилуччини з розумінням та відповідальністю поставилися до підготовки навчань з територіальної оборони.

До навчань з територіальної оборони залучено 265 резервістів з Прилуччини. Лише із Сухополов’янської ОТГ у навчаннях візьме участь 40 чоловік, каже голова Денис Росовський.

Під час зборів резервісти відпрацюють навички з охорони об’єктів інфраструктури та органів влади, а також підтримки громадського порядку. Крім того, перевірять роботу систем зв’язку. Ще одним важливим напрямком навчань буде відпрацювання взаємодії органів влади та військового управління. Вони мають навчитись працювати як одна команда. На тлі активізації обстрілів на сході України та переміщеннями, які відбуваються на кордоні, такі бойові злагодження дуже важливі. Кожен із резервістів має вправно володіти зброєю і знаннями, каже військовий комісар Іван Черняк.

На сьогоднішній день до проведення навчань з територіальної оборони готове все необхідне, каже Геннадій Луценко.

Навчальний штаб базуватиметься на території Прилуцької виховної колонії. Самі навчання проходитимуть, як на території міста так і Прилуцького району.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тероборона #навчання #Прилуччина
live comments feed...