14:27, 11 травня 2021 р.
Надійне джерело

Рокитне, якби був парк!

Рокитне, якби був парк!

Мікрорайон Рокитне один із найзатишніших в місті. Хоч він і вважається спальним, тут є все для життя і молоді, і людей старшого віку. Транспортне сполучення з іншими частинами міста, кілька магазинів, школа, дитячий садочок – з цим у мешканців Рокитного проблем немає. Тут напрочуд зелено, а шуму значно менше ніж на вулицях центру Прилук. Вже багато років рокитнянці облюбували територію колишнього кар’єру як зону відпочинку. Тут багато галявин, у затінку старих верб улітку можна сховатися від спеки. Рокитнянці самі проводять тут суботники, розчищаючи територію кар’єру від зайвої рослинності та сміття.  Люди говорять, хотілося б більшого, природа сама сприяє тому, щоб на Рокитному з’явився свій парк.Молода мама Тетяна каже – чистота після суботників у кар’єрі зникає швидко, відпочивати там постійно – не виходить.

Аби парк відпочинку на Рокитному нарешті з’явився, було б дуже гарно, каже Тетяна. У теплу пору року часто відпочиває в кар’єрі з дитиною і інша мешканка Рокитного, теж Тетяна.

Парк відпочинку у рідному мікрорайоні – це те, про що мріє не одне покоління рокитнянців.

Пані Галина каже, двір їх багатоповерхівки хоч і зелений, але ж то все одно двір. До кар’єру усього кілька хвилин ходу, а до парку відпочинку, жартує, було б ще швидше.

Анатолій Миколайович разом з товаришем ловить перше тепле весняне сонце у дворі. У кар’єрі був недавно. Анатолій Миколайович щиро вірить що устигне погуляти у затінку старих верб у рокитнянському парку відпочинку, аби лишень хтось нарешті взявся за цю справу і довів її до завершення.

Мешканці Рокитного давно мріють про власний парк відпочинку. І не лише вони – навіть зараз, ніяк не облаштований для цивілізованого відпочинку кар’єр уподобали жителі і інших мікрорайонів Прилук – сюди можна доїхати автобусом і навіть дійти пішки, кому ближче.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #кар'єр #рокитне
live comments feed...