• Головна
  • Навчання територіальної оборони почалось
14:48, 12 травня 2021 р.
Надійне джерело

Навчання територіальної оборони почалось

Навчання територіальної оборони почалось

12 травня на Прилуччині розпочалися навчання з територіальної оборони.
З 8 ранку військовозобов’язані та резервісти прибувають до Прилуцького військкомату, а далі на пункт прийому особового складу, який обладнано на території виховної колонії.Одразу після прибуття всі учасники зборів отримують військову амуніцію і все що необхідно для проходження навчань.

На території Прилуцької колонії облаштували штаб, де базуватимуться військовозобов’язані і резервісти протягом проходження навчань. Тут створили всі необхідні умови для комфортного перебування. Учасник бойових дій на сході, патріот своєї країни Анатолій Куліш саме влаштовується в казармі, яка стане його житлом на найближчих два тижні. Резервіст обома руками за такі навчання, каже вони не лише дадуть хлопцям основні навички, а й піднімуть бойовий дух.

Прилучанин Руслан Половинка з перших днів війни на Сході став на захист своєї країни. Пригадує тоді головною проблемою була відсутність елементарної підготовки. Аби ситуація не повторилася, зараз дуже важливо проводити подібні навчання.

Вже цього тижня після урочистого відкриття навчань, розпочнеться теоретичне і практичне відпрацювання завдань із взаємодії різних підрозділів.

Навчання підрозділів територіальної оборони на Прилуччині проходять вперше. Резервісти освоять додаткові навички та відпрацюють методи ефективної протидії ймовірному ворогу.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#територіальна оборона #навчання #військові #резервісти
live comments feed...