• Головна
  • Житлові субсидії - 2021: і знову все з початку - треба подавати всі документи наново!
17:38, 12 травня 2021 р.
Надійне джерело

Житлові субсидії - 2021: і знову все з початку - треба подавати всі документи наново!

Житлові субсидії - 2021: і знову все з початку - треба подавати всі документи наново!

Щоб отримати житлову субсидію, в тому числі і на наступний період всім без винятку домогосподарствам, починаючи з травня 2021 року треба подати нові заяви та декларації про доходи, повідомляють в управлінні праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради.З травня цього року у автоматизований спосіб жодної житлової субсидії розраховано не буде! Тому треба звернутися у травні або червні, протягом червня-вересня цього року до управління праці та соцзахисту населення та подати нові заяви та декларації.

Водночас у органі соцзахисту зазначають, що наразі нові бланки заяв та декларацій у відомство ще не надійшли! Управління не володіє інформацією, коли вони остаточно нам надійдуть. Та все ж можна попередньо записатися на прийом, якій скоріш за все буде проводитись із наступного понеділка, тобто із 17 травня. Також прийом буде здійснюватись у комітетах самоорганізації населення.

В управлінні праці звертають увагу, що житлова субсидія особам, які звернуться за її отриманням з травня по вересень цього року, буде призначатися починаючи з травня. Водночас наголошують, що користувачам пільг на житлово-комунальні послуги звертатися до органу соцзахисту за їх переоформленням не треба. Пільги будуть перераховані, тобто продовжені автоматично.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #перерахунок #управління праці #нове подання
live comments feed...