• Головна
  • СУМНІВНЕ РІШЕННЯ СУДУ ПРО СЕСІЮ, ЯКОЇ НЕ БУЛО
14:17, 14 травня 2021 р.
Надійне джерело

СУМНІВНЕ РІШЕННЯ СУДУ ПРО СЕСІЮ, ЯКОЇ НЕ БУЛО

Артем Рожко цитує рішення суду.

Артем Рожко цитує рішення суду.

Позивач – депутат прилуцької міської ради Олександр Правосуд, відповідач – Прилуцька міська рада. Учора на одному з медіа-ресурсів області було оприлюднено рішення Чернігівського окружного адміністративного суду. Феміда визнала незаконним та скасувала рішення ради від 24 січня цього року про обрання секретарем ради депутата Артема Рожка.

Артем Рожко, за якого як кандидата на посаду секретаря ради 24 грудня 2020 року віддали голоси 19 депутатів, каже – про рішення суду і сам позов чує вперше.Олександр Правосуд каже – подав позовну заяву до суду місяць тому, потім виправляє свої слова – 2 з половиною місяці тому, наприкінці лютого. Сам на суд не їздив.

Нагадаємо, історія з виборами секретаря ради виглядає так – 24 грудня 2020 року Артема Рожка обирають, 28 грудня міський голова ветує рішення, а рівно за місяць секретарем ради стає Сергій Чміль. Того дня 28 січня 2021 року сесія збиралася двічі – зранку так і не змогла зібратися у зв’язку з відсутністю кворуму, а вже по обіді таки відкрилася. Тоді до «Батьківщини» та «За майбутнє» несподівано приєдналася «Європейська солідарність». Якраз її представника присутні в сесійній залі 17 депутатів і обрали секретарем ради. Тобто, від  тих подій, які обурили  Олександра Правосуда і змусили його писати позовну заяву, минуло майже 5 місяців.  

Артем Рожко каже – якщо уважно вчитатися в рішення окружного суду Чернігова від 12 травня, можна побачити дивні речі. Там згадується нібито дата сесії, а насправді в той день сесії не було взагалі.

Наводимо скан документу.
Те саме скандальне рішення суду
Відповідно до інформації з офіційного сайту міської ради, сесія у січні збиралася чи намагалася зібратися лише 11 та 28 числа. Інших дат - немає. З якими документами працював суддя – невідомо, каже Артем Рожко.

Нагадаємо, депутати Прилуцької міської ради від «Рідного дому», ОПЗЖ, ЄПУ, «Слуги народу», «Сила і честь» та депутат від «Нашого краю» вважають рішення, прийняті на сесії 28 січня незаконними. А тому на всі наступні сесії не ходять. У міського голови разом з провладними депутатами голосів для відкриття сесії не вистачає.


За інформацією телеканалу ТІМ.

P.S. Читачі можуть особисто ознайомитись із інформацією, поданою на сайті, та скласти власне уявлення про стиль подачі інформації, особливо прочитавши три останні абзаци. Тенденційний залякувальний характер інформації що «Прилуки - єдине місто в Україні, де не прийнято бюджет», можна зрозуміти хоча би з того, що Прилуки насправді - не єдине місто без бюджету. Таким є, наприклад, місто Слов'янськ, де станом на дату написання статті бюджет так і не затверджено, про що ми можемо прочитати на сторінці «Міський бюджет» офіційного порталу Слов'янської міської ради.

Інформація з сайту Слов'янської міськради.

Шановні читачі, будьте уважні та обережні!
Не вірте всьому з півслова.
ДОТРИМУЙТЕСЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ГІГІЄНИ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рожко #Чернігівський суд #рішення

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
15 травня 2021 р., 01:52
Якщо у нас такі "суди" й такі "рішення", то чому ж ми тоді дивуємося, що у нас така влада?! Очевидно, що ХТОСЬ пробашляв, щоб були от такі "рішення"!  😕 Якби у нас було хоч якесь правосуддя, то таким "суддєю", який навіть не спромігся перевірити дату засідання, мав би дуже прискіпливо зацікавитись відповідний орган! Але... так як у нас кланова система, і у кожного клану - дуже щільна кругова порука, то ясно, що клан суддів своїх ніколи не здасть!
live comments feed...