• Головна
  • Навчання резервістів розпочалися
15:02, 14 травня 2021 р.
Надійне джерело

Навчання резервістів розпочалися

Навчання резервістів розпочалися

13 травня у Прилуках відбулося урочисте шикування учасників навчальних зборів з територіальної оборони Прилуцького району. Понад 200 резервістів протягом двох тижнів житимуть на території колонії та відпрацьовуватимуть навички з охорони об’єктів інфраструктури та органів влади, а також підтримки громадського порядку, каже військовий комісар.Військовозобов’язані оперативного резерву 2 черги отримали особисту зброю. Під час проведення навчальних зборів вони зможуть відновити і вдосконалити свої навички з володіння штатним озброєнням, та набудуть досвіду у виконанні функціональних обов’язків під час організації заходів територіальної оборони, наголосив у вітальному слові голова Прилуцької РДА Геннадій Луценко.

Заступник міського голови Олександр Сивенко подякував резервістам за те, що вони не шукали тисячу причин відмовитися від проходження навчань, та з розумінням поставилися до необхідності підготуватися до захисту рідної землі.

Заступник командира військової частини А7330 нагадав військовослужбовцям вимоги військової присяги та військових статутів щодо майстерного володіння дорученим озброєнням та утримання зброї у постійній готовності до застосування для захисту українського народу. Після чого командири підготували особовий склад до складання присяги. Усього присягу цього дня склали 42 резервісти. Серед них є і жінки.

Ще одним важливим напрямком навчань буде відпрацювання взаємодії органів влади та військового управління. Резервісти мають навчитись працювати як одна команда. Влада і військові забезпечили військовозобов’язаних гідними умовами базування та всім необхідним.

Вже з 14 травня у резервістів розпочалася практична частина навчань на військових полігонах з відпрацюванням зброї.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#територіальна оборона #навчання #військові #резервісти
live comments feed...