• Головна
  • Артем Рожко про парк на Рокитному
19:11, 14 травня 2021 р.
Надійне джерело

Артем Рожко про парк на Рокитному

Артем Рожко про парк на Рокитному

У теплу пору року тут люблять відпочивати не лише місцеві мешканці, а й жителі інших мікрорайонів. Про створення парку відпочинку на місці старого кар’єру на Рокитному розмови йдуть вже більше 5 років, каже Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради.Нарешті після багатьох років очікувань справа з облаштуванням парку зрушила з місця і на кар’єр чекає нове життя. Артем Рожко, враховуючи інтереси громади мікрорайону та міста в цілому, ініціює початок великого творчого процесу. Першими свій вклад у створення парку робитимуть архітектори.

До участі у конкурсі архітекторів, каже Артем Рожко, будуть запрошені архітектори Києва, Львова та Полтави. Вони будуть враховувати побажання жителів нашого міста.

На зміну хащам старого кар’єру обов’язково прийде сучасний погляд на життя та відпочинок, каже Артем Рожко. Головне - справу розпочати, а оскільки таке починання активно підтримують прилучани, то вона обов’язково матиме позитивний результат.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #кар'єр #рокитне

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
15 травня 2021 р., 03:42
У цьому кар'єрі я у дитинстві проводив дуже багато зимових днів, іноді - з раннього ранку і аж до темноти! Не було такого місця, з якого ми із друзями не з'їхали на лижах чи санчатах! А тоді... багато-багато років тому, цей кар'єр був іще з крутими бортами, з'їхати з яких униз на лижах наважувалися або лише старші більш вправні хлопці, або ж відчайдухи! Я там все облазив... не з'жжяв лише з двох-трьох гірок... А взагалі з початком хорошого снігу той кар'єр був дітворою витоптаний як міський тротуар!
live comments feed...