• Головна
  • Апаратна нарада, питання ремонту доріг у Прилуках
15:18, 18 травня 2021 р.
Надійне джерело

Апаратна нарада, питання ремонту доріг у Прилуках

Апаратна нарада, питання ремонту доріг у Прилуках

На десятьох вулицях вже здійснено ямковий ремонт доріг пневмоструменевим методом, ще на трьох - Андріївській, 1 Травня та Садовій здійснено частковий ремонт. На сьогодні роботи продовжують. Про це під час апаратної наради доповів начальник управління житлово-комунального господарства Олег Созінов.  Голови комітетів самоорганізації населення мають підказати комунальникам, де обов'язково треба проводити ямковий ремонт дорожнього покриття.

Як повідомила міський голова Ольга Попенко, обласна влада обіцяє виділити понад 20 млн. грн щоб побудувати всю вулицю Ярмаркову від вулиці Київської, і заплановане будівництво вулиці Івана Скоропадського із зливовою каналізацією. Як зауважила Ольга Попенко область отримала додаткові 118 млн. грн. державної субвенції на ремонт доріг, тому Прилуки сподіваються на капремонт ще декількох вулиць, зокрема і вулиці Котляревського.

У ході апаратної наради розмова зайшла і про ремонт доріг у в/м №12. Він виконуватиметься пневмоструменевим методом. Проте ремонтуватимуть не всі відрізки. Щоб зрозуміти, чи має місто право ремонтувати ділянку вулиці від літака до школи №12 на наступну апаратну нараду вирішили запросити директора Прилуцького бюро технічної інвентаризації, якого запрошували і раніше, та все ніяк не можуть побачити на нарадах вже майже два роки. Він має розповісти, кому нині належать землі військового містечка - Прилукам чи Міністерству оборони. Ремонтувати дороги, на які не має право власності, місто не може.

За кошти державної субвенції цьогоріч планують продовжити капітальний ремонт вулиці Вокзальної.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт доріг #ямковий ремонт #в/м 12
live comments feed...