• Головна
  • Навчання тероборони відбуватимуться на території Прилук
15:20, 19 травня 2021 р.
Надійне джерело

Навчання тероборони відбуватимуться на території Прилук

Навчання тероборони відбуватимуться на території Прилук

Перекриття вулиць, патрулі та блокпости біля адміністративних будівель - у Прилуках 20 травня плануються масштабні навчання територіальної оборони. Містян просять не панікувати, життєдіяльності міста навчання не завадить. Як і чого навчаються резервісти йшлося на нараді 18 травня у райдержадміністрації.  Серед стратегічних об’єктів, які у разі вторгнення ворога насамперед потраплять у зону ризику - адмінбудівлі. Відпрацювання організації їхньої оборони  - головні завдання практичних навчань бригади територіальної оборони. 20 травня спільно протидіяти загрозі тренуватимуться резервісти, військові, силовики та медики. Відпрацюють те, що може статися в реальному житті – штурм адмінбудівлі районної державної адміністрації. Хоч навчання тренувальні, усе буде, як у реальному житті, каже військовий комісар.

Нагадаємо, планові навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь понад 200 резервістів, у тому числі і жінки, на Прилуччині стартували 12 травня. Збори триватимуть два тижні. На навчаннях проходять заняття з бойової підготовки. Також резервісти відпрацьовуватимуть охорону життєво важливих об’єктів.

Більшість учасників тероборони - представники мирних професій. З ними своїми навичками та знанням діляться резервісти, які вже мають бойовий досвід війни проти окупантів.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тероборона #навчання #Прилуччина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
19 травня 2021 р., 23:45
Спілкувався із людьми, які воювали на сході України... Головна думка, яка була висловлена така - адмінбудівлі треба були терористам, які проголошували чергові "народні республіки". У разі ж широкомасштабного наступу ніхто не буде прикриватися якимись брехливими "республіками" - буде відбуватись жорстка окупація територій! А у цих випадках треба захищати не адмінбудівлі, де окупантів нічого не цікавить (бо з початком війни все з них буде вивезене у найпершу чергу), а таке як залізнична станція, головна електрична підстанція, мережі комунікацій і вежі зв'язку та особливо - телебачення, насосні станції подавання води і - особливо! - технологічно небезпечні споруди, як наприклад, аміачна станція на "Білкозині", "нєфтєналів" на промзоні, великі газорозподільчі станції та так званий "6 кілометр", бо ж техніка окупантів теж їздить на дизпаливі та бензині! От що треба захищати у першу чергу! А тих декількох десятків резервістів не вистачить на одну тільки промзону, я вже не кажу про все інше перераховане!
Олександр
20 травня 2021 р., 00:22
Взагалі більша половина Прилуцького району і все місто Прилуки мають чудову, як з погляду рашистів, "кнопку вимикання" будь-якого спротиву! Це наша загальновідома база зберігання вибухових пристроїв, яку також називають "склади на аеродромі"! Там стільки всього "назбережено"! Рашисти направлять туди своїх чергових "петрова і боширова", які організують вибух тих складів - і всі Прилуки миттю забудуть про будь-який спротив! Бо треба буде все місто одночасно... власне - те, що від нього залишиться, вивозити подалі від складів на яких декілька тижнів все буде горіть і вибухать! Та й... власне "петрова і боширова" посилать не треба! Достатньо невеликого радіокерованого дрона... :-(
live comments feed...