• Головна
  • Від розчистки зливових стоків до прибирання вулиць
17:13, 19 травня 2021 р.
Надійне джерело

Від розчистки зливових стоків до прибирання вулиць

Від розчистки зливових стоків до прибирання вулиць

Дощовий тиждень додав роботи комунальникам. У період рясних опадів до планових щоденних завдань, що стоять перед підсобними працівниками КП «Послуга» додається ще одне - розчищення зливових стоків.- На сьогоднішній день ми здійснили очищення біля залізничного мосту, а взагалі на закріплених за дівчатами дільницях і за кожним двірником закріплені зливові стоки. І першочергове завдання якраз у несприятливі погодні умови підсобним працівникам - очищення зливових стоків... решітки зливових стоків від забруднення, від трави і побутових відходів, - каже Людмила Журавська, майстер дільниці з санітарного очищення КП «Послуга».

Працівниці «Послуги» розчищують зливовий канал біля залізничного мосту
Відкритий зливовий сток біля залізничного мосту
Крім того цього дня працівниці «Послуги» виконували відповідні роботи і на інших вулицях нашого міста. Були розчищені зливові стоки по всій вулиці Київській, вулиця Костянтинівська, вул Коптєва на перехресті вулиці 1 Травня, вулиця Земська, вулиця 1 Травня. Також як йде великий дощ то є велике затоплення по вулиці Пирятинській, там теж здійснене очищення.

Майстер Людмила Журавська відмічає - сьогодні очищення зливових стоків як ніколи актуальне, тож цю процедуру комунальники виконують регулярно. Тому, що зараз якраз коситься трава по вулицях і парках міста, тож треба постійно очищати зливові стоки від трави. Працівниці роблять це вручну, лопатами на відкритих стоках. Колодязі ж розчищають інші робочі бригади.

Як сказала Людмила Журавська, щороку на сезонні роботи на літній період приймаються підсобні працівники чоловіки, які очищують стоки закритого типу - колодязі. В полі зору комунальників - найпроблемніші ділянки, на очищення яких приходиться виходити неодноразово. Це вулиця Миколаївська, вулиця Київська біля АТБ, куди приходиться виходити і після роботи, якщо йде дощ.

Крім того працівники прибирають прибордюрні зони від землі, що накопичилася за осінньо-зимовий період.

Прибирання землі у прибордюрній зоні.
Наприклад, прибрали вже вулицю Київську, використовують будь-який погожий день. Сьогодні працюють по вулиці Коптєва, очищена вулиця Земська, вулиця Миколаївська. Цю роботу продовжуватимуть і надалі.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#очищення міста #комунальні служби #прибирання #зливові стоки

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
20 травня 2021 р., 01:55
Ось та відкрита яма біля залізничного мосту... ну така стрьомна! Просто диво, що туди ще ніхто не впав! Хоча... це до першого випадку. Потоне там якійсь алкоголічний тип - наша місцева влада миттєво заворушиться! І це ж - десятками років все так і відкрито!!!
live comments feed...