• Головна
  • Поліція, запрацювала група протидії домашньому насильству
14:52, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело

Поліція, запрацювала група протидії домашньому насильству

Поліція, запрацювала група протидії домашньому насильству

З 6 травня у Прилуцькому районному відділі поліції запрацювала спеціалізована мобільна група з протидії домашньому насильству. Вона першою прибуває на виклик та надає кваліфіковану допомогу потерпілим.Поліція активно профілактує домашнє насильство, зокрема регулярно проводить інформаційні кампанії та роз’яснювальну роботу з населенням – розміщує тематичні листівки в будинках, магазинах, приміщеннях державних органів. На Прилуччині поліцейські притягнули до адмінвідповідальності за домашнє насильство майже 80 осіб та склали 16 термінових заборонних приписів стосовно кривдників. На профілактичному обліку в Прилуцькому районному відділі поліції перебуває 103 кривдники.

Всі поліцейські у складі мобільних груп нещодавно пройшли відповідні тренінги та навчання. В ході практичних занять відпрацювали сценарії конфліктів. Мобільні групи забезпечені всім необхідним для оперативного реагування  - транспортом, боді-камерами та планшетами.

Одна з важливих функцій мобільних  груп – професійна консультація постраждалих від домашнього насильства та профілактична робота з кривдником. У кожному конкретному випадку поліцейські залучатимуть всі органи та служби, які взаємодіють щодо превенції та подолання цієї проблеми.

Цього року кількість випадків домашнього насильства в прилуцьких сім’ях зросла, наголошують у поліції. Частіше зі скаргами звертаються жінки, хоча трапляються випадки, коли насилля вчиняють і над чоловіками.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протидія домашньому насильству
live comments feed...