• Головна
  • Чернігівщина, плани підвищення заробітних плат у області
18:18, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело

Чернігівщина, плани підвищення заробітних плат у області

У цеху Чернігівського ковальського заводу.

У цеху Чернігівського ковальського заводу.

Амбітна мета голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко – вивести Чернігівщину з передостаннього місця за рівнем заробітної плати у десятку кращих в Україні. Один із кроків на цьому шляху – налагодження контактів між владою та бізнесом. Тому Анна Коваленко особисто відвідує великі підприємства області і вивчає можливості розвитку промисловості, що повинно стати основою підвищення добробуту жителів Чернігівщини.Цього разу голова ОДА побувала на автобудівних заводах Чернігова.

Анна Коваленко від імені обласної адміністрації, Сергій Меженний від Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців, керівники Чернігівського автозаводу, ковальського заводу та підприємства «Український кардан» підписали меморандум про співпрацю та узгоджені дії.

Голова обласної державної адміністрації  оглянула виробничі цехи підприємств, наприклад Чернігівський ковальський завод, який працює на теренах області із 73 року.

У підсумку Анна Коваленко пообіцяла, що облдержадміністрація активно сприятиме налагодженню результативного діалогу чернігівських виробників із закордонними партнерами, сприятиме розширенню ринків збуду продукції та пошук нових замовників як всередині країни, так і за її межами.

Всі обговорені пропозиції було вміщено у меморандум. Кінцева мета документа – підвищення рівня платоспроможності жителів області та поліпшення їх добробуту.

З іншого боку не менш важливе питання – забезпечення кадрами. На підприємствах не вистачає кваліфікованих робітників. Тож було вирішено більш детально вивчити можливості дуальної освіти, поглибити співпрацю підприємств із професійно-технічними навчальними закладами.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економіка області #рівень зарплат #меморандум

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
21 травня 2021 р., 04:24
Це все - метушня на голому місці! "Слуги народу" оперують методами застійного радянського часу - підписують якісь папірці, десь роблять для себе екскурсії підприємствами, виголошують якісь "мЄчти"... А треба розпочинать із основи економіки - податків! Треба нарешті пересипати нафталіном та здати у музей нашу недолугу, одну з найбільш заплутаних та туманних податкових систем у світі, яку вигадав таваріщ Азіров для збирання якомога більшого бабла для двічінесудимого ну і для себе коханого! Треба не вигадувати "українського ровера", а уважно подивитись навкруг, вивчити все, що є і зробити для себе прозору, струнку й якомога простішу податкову систему із якомога меншими податками! А вже тоді треба нагинать наших колишніх "красних дірєкторов", які навчилися протягом 90-х років НЕ ПЛАТИТИ людям за роботу гідні суми... і ось вже двадцять років пройшло після тих "лихих" 90-х... а наші бізнесанти як не платили робітникам, так навіть і не збираються! Від них чутно тільки, що ой... я майже банкрут! Я ледь виживаю!!! А сам нові дорогущі машини міняє як носки, і до кожної нової машини - нова лярва, а їй теж треба нова машина... і так далі! А для працівника подають підвищення на 7-10 грн за пів-року як манну небесну! Отож... нова податкова система і нова, більш сувора відповідальність за порушення законів у вигляді неоформлення працівника офіційно... Ну.. десь через десять років може якось то й випхаємося! 😐
live comments feed...