14:33, 21 травня 2021 р.
Надійне джерело

Квартира для сироти

Квартира для сироти

У Прилуках дитині-сироті Вікторії Навражній вручили ключі від однокімнатної квартири, придбаної за рахунок коштів державного бюджету. Віка не стримує сліз радості. Вона із числа дітей, позбавлених батьківського піклування. З 2012 року виховувалася у будинку сімейного типу отця Володимира Дребота у селі Яблунівка.Одним із важливих завдань влади є захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, каже заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Дума.

Із входинами щасливу Вікторію радо вітає і голова Прилуцької РДА Геннадій Луценко. В подарунок дівчина отримала новеньку мікрохвильову.

До того як потрапити в прийомну родину, до 3-го класу Віка Навражна виховувалася в Яблунівському інтернаті. Дівчинка кругла сирота, обоє батьків померли. Зараз навчається на 2-му курсі Прилуцького педколеджу. Дівчина щаслива, що квартира розташована у тихому  і спокійному мікрорайоні 273 кварталу, неподалік від навчального закладу. Віка підготовлена до самостійного життя, смачно готує, гарно вишиває, вправно веде домашній побут.

У 2021 році Прилуцькому району спрямована субвенція у сумі майже 10 млн. грн. для придбання житла 24 особам. І вже семеро дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування оселились у власних помешканнях, на які витрачено майже 3 млн. грн.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартира сироті
live comments feed...