15:44, 21 травня 2021 р.
Надійне джерело

Прилуцька РДА, наставники

Прилуцька РДА, наставники

У Прилуках вручили сертифікати наставникам дітей-сиріт, які завершили навчання на спеціалізованих курсах. На Чернігівщині ідея наставництва набирає обертів за сприяння та всебічної підтримки голови ОДА Анни Коваленко, наголосила у вітальному слові заступниця губернатора Олена Дума.Наставництво над дітьми, які виховуються в інтернатних закладах, допомагає підготувати їх до самостійного життя. Законом визначено, що організація наставництва здійснюється центрами соцслужб, установами інституційного догляду, службами у справах дітей із залученням громадських та благодійних організацій. Щоб стати наставником, не достатньо мати лише бажання, треба пройти відповідну підготовку і отримати висновок про можливість провадження діяльності з організації наставництва над дитиною, яка проживає у закладі. У Прилуках сертифікат про проходження курсу навчання отримало 6 наставників. Серед них і Микола Хочай, який став першопрохідцем у цій благородній справі.

Микола має своїх п’ятеро дітей, попри це знаходить час і на діток обділених батьківською турботою. Його підопічний хлопчик Роман, за короткий час спілкування став рідною душею, ділиться наставник.

У кожного наставника своя життєва історія, яка спонукала стати на важливий і дуже відповідальний шлях наставництва.

Щоб стосунки наставника з дитиною були максимально ефективними та довготривалими, окрім підготовки наставників не менш важливою є підготовка дітей, які виховуються у спец закладах, розповідає соціальний педагог.

Наставники, які сьогодні отримали сертифікати сподіваються, що на Прилуччині збільшуватиметься кількість охочих допомогти дітям, які волею долі залишилися без опіки батьків.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наставники #сертифікати
live comments feed...