17:15, 21 травня 2021 р.
Надійне джерело

Думки депутатів перед сесією

Думки депутатів перед сесією

Депутати Прилуцької міської ради цього тижня отримали запрошення взяти участь у сесії. Серед них Валентина Трохименко.Запланованому засіданню сесії передувала бюджетна комісія, яка відбулася ще 6 квітня. Під час її проведення особливо дісталося пунктам проекту бюджету міста. Тоді міський голова запропонувала депутатам озвучувати усі зауваження до кошторису, каже Артем Рожко.

Довго обговорювали, пропонували зміни та відстоювали інші, більш економні для міста цифри, згадує Валентина Трохименко засідання бюджетної комісії. Проте щойно отриманий проект кошторису Прилук – нічим не відрізняється від попереднього, написаного ще взимку.

Не знайшов у проекті бюджету врахування своїх зауважень і Володимир Назім.  Він разом з колегами із «Рідного дому», «Слуги народу», ЄПУ та ОПЗЖ прискіпливо вивчав все, що стосувалося фінансування в умовах пандемії.

Те, що обговорювали під час бюджетної комісії, мало б знайти відображення у бюджеті. На це і чекали депутати, відстоюючи свою думку та думки людей, які довірили їм право контролювати бюджет та спрямування коштів на нагальні потреби.

В роботі ради немає ніяких "наших" - "ваших", каже Олександр Прозур а тим більше одноосібного керування чи вузького бачення у питанні виділення коштів.

Про те, що виділяти гроші треба сто разів все вивчивши, говорить і Володимир Назім. інакше питання до творців бюджету будуть нескінченними.

На жаль, констатує  Артем Рожко, міський голова назустріч 17 депутатам, тобто половині депутатського корпусу, не йде. Нехтується вся робота депутатів над бюджетом – ви там пишіть та корегуйте, а буде все одно так, як буде.

У плані заходів Прилуцької міської ради на наступний передсесійний тиждень заплановані роботи комісій. Проте, чи буде проводитися ще одна бюджетна, інформації немає. Голосувати за зимовий проект бюджету без внесених змін депутати не хочуть.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет міста #сесія #пропозиції депутатів
live comments feed...