13:00, 24 травня 2021 р.
Надійне джерело

До Дня захисту дітей

До Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей у Прилуках відбудеться ряд культурно-масових заходів. Про це під час апаратної наради повідомила заступниця міського голови Тетяна Шкуренко.

Так званий марафон дитячих заходів розпочнеться 1 червня о 9.30. Саме у цей час на території філії - музею Олега Кошового розпочнуться розваги для дітей молодшого шкільного віку "Від козака до вояка". Об 11.30 проводить захід міська Дитяча бібліотека для своїх маленьких читачів, о 13.00 у філії міського будинку культури (в/м 12) заплановані розважальні заходи для дітей. О 15.00 дитячу музичну розважальну програму планує музична школа, о 16.00 на території майданчика біля агротехнічного коледжу проводить свій захід дитяча школа мистецтв.Також о 16.00 на майданчику біля пам'ятника Олегу Кошовому заплановано акції-лотереї для діток. Далі о 17.00 на території Театральної площі планується проведення розважального заходу для діток всього міста.

Також заплановано ряд акцій і відвідування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, діток, які опинилися у кризовій ситуації.

Крім того 1 червня  буде зустріч міського голови із обдарованою молоддю, яка відбудеться о 15.00 у актовому залі ЦТДЮ, буде працювати містечко дитячих мрій також на території парку біля ЦТДЮ.

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю запланував свої заходи для діток як напередодні Дня захисту дітей так і 1 червня. Разом із тим у всіх навчальних закладах пройдуть індивідуальні розважальні програми.

Справжнім сюрпризом для маленьких прилучан стане безкоштовне відвідування атракціонів, що у центрі міста.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти #розваги #День захисту дітей
live comments feed...