• Головна
  • Корективи щодо висвітлення публічної інформації
15:12, 24 травня 2021 р.
Надійне джерело

Корективи щодо висвітлення публічної інформації

Доповідає Олена Александрова

Доповідає Олена Александрова

Усі розпорядники інформації та бюджетних коштів повинні висвітлювати публічну інформацію про свою роботу на власних сайтах та на порталах відкритих даних. На цьому у ході апаратної наради у міського голови наголосила начальник відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю міської ради Олена Александрова. Вона також зазначила, що згідно із законодавчим нововведенням висвітлювати інформацію підприємства та установи мають кожного дня. Станом на 24 травня із цим завданням відмінно справляється гуманітарна сфера міста Прилуки.Разом із тим начальник відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю міської ради зауважила, що відповідно до розпорядження міського голови усі комунальні підприємства міста мали створити власні Фейсбук-сторінки та розміщувати на них інформацію про роботу.

У ході апаратної наради зазначили, що відповідальність за не оприлюднення публічних даних несе безпосередньо керівник тієї чи іншої установи чи підприємства.

Разом із тим по завершенню наради міський голова О. Попенко залишила усіх розпорядників інформації та бюджетних коштів аби вкотре вирішити питання щодо прозорого висвітлення інформації про свою роботу. Попенко дала доручення керівникам організацій протягом декількох днів оформити усю публічну інформацію згідно норм закону.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#публічна інормація #оприлюднення
live comments feed...