15:42, 25 травня 2021 р.
Надійне джерело

ЗНО з англійської мови

ЗНО з англійської мови

25 травня у Прилуках пройшли випробування ЗНО з англійської мови – перші у цьогорічній сесії. І хоч зовнішнє незалежне оцінювання стартувало 21 травня, тоді іспит проходив у Чернігові. На одному пункті тестування здавали хімію 270 учасників.

Для ЗНО з англійської пункти тестування розгорнулися в Чернігові та Корюківці. У Прилуках їх було 2 – на базі 6 ліцею та гімназії №5.. Англійську у Прилуках складали 390 абітурієнтів, каже відповідальний за проведення ЗНО в окрузі Дмитро Клугман. Загалом на Чернігівщині охочих здавати англійську мову збільшилося в рази. Якщо в минулому році було 5 пунктів то цього року їх кількість зросла до 12.Допуск учасників розпочався о 9:50 і тривав упродовж години. Процедура передбачала проходження термометрії та ідентифікації учасників.

Дмитро Клугман наголосив, що перед  проходженням тесту абітурієнта перевіряли на відсутність при ньому будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Результати складання тестів абітурієнти дізнаються вже в кінці червня.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #англійська мова
live comments feed...