• Головна
  • Закінчені навчання територіальної оборони
13:49, 26 травня 2021 р.
Надійне джерело

Закінчені навчання територіальної оборони

Закінчені навчання територіальної оборони

На Прилуччині завершилися навчання з територіальної оборони. Урочисте шикування з нагоди закінчення планових зборів військовозобов’язаних оперативного резерву 2-ї черги та резервістів відбулися на території Прилуцької колонії, де два тижні базувався військовий штаб. Особовий склад з успішним закінченням зборів привітало керівництво міста та Прилуцького району. Бойовий дух резервістам підняв настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Віталій Юрочко.З нагоди закінчення військових навчань резервістів нагородили грамотами, подяками та цінними подарунками.

Андрій Хакімов за своїми плечима має чималий бойовий досвід. Це не перші його військові збори. Каже рівень навчань значно виріс.

Трактористу з Линовиці Олексію Лутвієнку найскладніше далися практичні навчання з житомирськими інструкторами. Після такого вишколу хоч сьогодні на передову, каже резервіст.

Для Оксани Зінець це перші військові збори. Після їх проходження пишається, що усі представниці прекрасної статі чудово справилися з поставленими завданнями.

Після нагородження бійці повернулися до казарм аби здати однострій та зустрітися з рідними. Тепер резервісти можуть повертатися додому.

Нагадаємо збори розпочалися 12 травня і тривали 2 тижні. Протягом цього часу бійці відвідували заняття з медицини, вогневої підготовки. Відпрацювали оборону адміністративної будівлі та міста. Відновили та вдосконалили навички з володіння штатним озброєнням, набули військового досвіду.

Навчання територіальної оборони проходили в усій Чернігівській області. Загони базувались у кожному з 5 районів та в м. Чернігові. Загалом на ці збори було залучено понад 2000 військовозобов’язаних.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тероборона #навчання #Прилуччина
live comments feed...