• Головна
  • Адміністрація ПТВП має намір перейти на чотириденну роботу
15:27, 26 травня 2021 р.
Надійне джерело

Адміністрація ПТВП має намір перейти на чотириденну роботу

Директор КП «Прилукитепловодопостачання» Андрій Гавриш.

Директор КП «Прилукитепловодопостачання» Андрій Гавриш.

Керівництво КП «Прилукитепловодопостачання» має наміри перевести на чотириденний робочий тиждень адмінуправління. Із 1 червня і до початку опалювального сезону у середині жовтня. Директор підприємства Андрій Гавриш причиною таких намірів називає складне фінансове становище підприємства.А це у свою чергу - наслідок кількох чинників - економічно необґрунтовані тарифи, сорокамільйонна заборгованість населення та вимога «Нафтогазу» з 1 травня сплачувати за блакитне паливо наперед. Так, збитки підприємства на послузі теплопостачання через різницю ціни на газ упродовж минулого опалювального сезону – 10 мільйонів, ще майже 3 – за водопостачання. Нові економічно вигідні тарифи комунальники вже прорахували, карантин фактично вже не заважає їх встановити.

Андрій Гавриш наголошує – запровадження кабміном публічного договору стосується лише населення. Підняти тарифи для бюджетної сфери можна вже зараз, щойно виконком ухвалить рішення. На переведенні 70 працівників адмінкорпусу на чотириденку підприємство може зекономити до 200 тисяч щомісяця, каже Андрій Гавриш.

Економії ще на близько мільйон гривень  передбачають заходи, включені в інвестпрограму підприємства на цей рік – модернізація, переведення в автоматичний режим 3 котелень зі скороченням 12 операторів тощо. Щоб вчасно розпочати опалювальний період комунальникам потрібно 17 мільйонів. На 7 з них закупити газ до 1 жовтня, решта 10 – це розрахунки починаючи від сьогодні за розподіл газу та електроенергії.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПТВП #кошти #економія #управління #чотириденка
live comments feed...