• Головна
  • Чернігівщина найкраще виплачує борги по зарплаті
16:24, 26 травня 2021 р.
Надійне джерело

Чернігівщина найкраще виплачує борги по зарплаті

Чернігівщина найкраще виплачує борги по зарплаті

Чернігівщина посіла перше місце в Україні серед усіх регіонів з виплати заборгованості із заробітної плати. Про це повідомила заступниця голови ОДА Олена Дума. З початку року сіверянам заборгували майже 20 мільйонів гривень. На сьогодні сума боргу зменшилася майже у половину.Олена Дума, заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації:
- Станом на сьогодні з початку року з 19,8 млн. сума заборгованості зменшилася на сьогодні на 46,9 % і становить 9,3 млн. грн. Саме тому за даними Державної служби статистики ця динаміка – найкраща в Україні, і це є на сайті державної статистики України.

Як зазначила Олена Дума, такого результату вдалося досягти завдяки ефективній роботі обласної комісії з питань погашення заборгованості та конструктивному діалогу з підприємцями-боржниками:
- Створена комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, активізовано «гарячу лінію» саме з цих питань. І саме за наслідками звернень та запитів фізичних та юридичних осіб, за наслідками спільної роботи з Держпраці активно ці запити не лише опрацьовуються, а й здійснюється фахова робота, ведуться перевірки і в результаті застосовуються заходи адміністративного реагування.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#борги #зарплата
live comments feed...