• Головна
  • Линовиця, нарада у новому ЦНАПі
12:39, 27 травня 2021 р.
Надійне джерело

Линовиця, нарада у новому ЦНАПі

Линовиця, нарада у новому ЦНАПі

Сучасний ЦНАП має функціонувати в кожній громаді. Про це йшлося під час виїзної наради за участі посадовців Чернігівської обласної та Прилуцької районної державних адміністрацій, керівництва громад Прилуцького району. Систему удосконалення центрів, що вже діють та створення нових обговорювали у Линовиці, у приміщенні нещодавно відкритого ЦНАПу.Як зазначила Світлана Полторацька, заступник директора Департаменту розвитку економіки та с/г Чернігівської ОДА, на Чернігівщині 11 ЦНАПів, в тому числі і в Прилуках, було створено у співпраці з програмою «U-LEAD з Європою», ще 5 – модернізовані. На сьогодні у Прилуцькому районі, який налічує 11 ОТГ, функціонує 8 ЦНАПів, поки що без них Малодівицька, Сухополов’янська та Яблунівська громади.

Відповідно до закону, який враховує кількість населення громади,  Сухополов’янська сільська рада має утворити ЦНАП до 1 січня 2023 року, Малодівицька та Яблунівська – до 1 січня 2024 року. Яблунівська громада була створена у червні минулого року, розповідає голова Вікторія Сім’ячко, голова Яблунівської ОТГ.

На сьогоднішній день Прилуцький район займає третє місце в області за кількістю створених ЦНАПів. Відповідно до затвердженої в області програми підтримки підприємництва, консультації громадам, які створюють ЦНАПи, надають фахівці департаменту розвитку економіки та сільського господарства.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦНАП #розвиток
live comments feed...