13:15, 27 травня 2021 р.
Надійне джерело

Поетеса Ірина Лукаш

Молода поетеса з Конотопа Ірина Лукаш.

Молода поетеса з Конотопа Ірина Лукаш.

Сценарії до її гуморесок, поем та віршів пише саме життя. Молода поетеса з Конотопа Ірина Лукаш у своїх творах з перчинкою описує наші українські реалії та менталітет. У будь-якій ситуації вона знаходить смішинку, що перетворить прикру пригоду у повчальну історію.

Талант до написання віршів у Ірини розкрився ще в школі, відтоді минуло вже 20 років.Поезією Ірини Лукаш у соцмережах зачитуються користувачі різних поколінь. Серед них багато і прилучан. Кожний знаходить у її творчості щось своє. Секрет дуже простий, ділиться поетеса - їй притаманна любов до всього українського, народного простого, до простих людей, до рідної мови, до сімейних цінностей. Всі ці моменти Ірина намагається донести до людей в гумористичній формі, допомогти їм переосмислити сенс життя та прості цінності.

Ірина підіймає теми про тривожні проблеми сьогодення. У неї є смішні гуморески про політиків, про жінок, які прагнуть до штучної робленої краси, про спадок, та інші курйозні історії з життя. В таких темах  вона особливо елегантно-вигадлива, тонко в’їдливо дотепна та гостра.

Гумореска «Спадок», написана Іриною за 15 хвилин особливо полюбилася читачами.

Дуже зачіпає молоду поетесу і тема політики. Каже, її дратує, коли активність обранців різко знижується одразу після виборів.

Герої більшості творів Ірини Лукаш – реальні люди, з якими поетеса зустрічається чи не щодня. Та бувають і курйозні випадки, коли доводиться писати вірші на замовлення. І тут уже трапляються найнепередбачуваніші побажання клієнтів.

Мамин талант передався і 7-річній донечці Валі. Дівчинка римує з 5 років. А ще дуже пишається матусею.

Твори Іринки Лукаш додають людям настрою, допомагають побачити у житті більше світлого та підбадьорюють у складні хвилини. Їх уже назбиралося не на одну збірку. І це найбільша мрія поетеси – видати збірку власних творів, аби поціновувачі її творчості змогли насолоджуватися поезією не лише в соцмережах. А могли потримати в руках якісне видання, яке ще пахне свіжою фарбою. Та через брак коштів, поки що це лише мрія.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поетеса #гуморески
live comments feed...