• Головна
  • Попенко заговорила про розпуск міської ради
17:07, 27 травня 2021 р.
Надійне джерело

Попенко заговорила про розпуск міської ради

Попенко заговорила про розпуск міської ради

Не одна бюджетна комісія збиралася перед сесією, запланованою на 28 травня. Її постійно відвідували і депутати, які ставлять під сумнів цифри кошторису міста та вносять пропозиції по статтях.

У тому що бюджет міста нераціональний переконана рівно половина депутатського корпусу Прилук, а це 17 чоловік. Сесії вони не відвідують з причини, що всі їх зауваження по бюджету до уваги не беруться. Про це вони неодноразово говорили в своїх коментарях для ЗМІ.  Під час спільного засідання депутатських комісій міський голова говорить про інше.Голова бюджетної комісії Артем Гензель слова Ольги Попенко не коментує.

Нагадаємо, депутати від «Рідного дому», «Слуги народу», ЄПУ, партії «Сила і честь», ОПЗЖ та депутат від «Нашого краю» неодноразово акцентували увагу на інших потребах міста та виділенні коштів на інші потреби – зокрема, повна модернізація медичних закладів міста. Спільне засідання депкомісій міський голова завершує оголошенням:
- Ви знаєте, що 26 травня, … це день, який дає уже можливість звертатися мені як міському голові до Верховної Ради про розпуск нашої міської ради. Таке звернення юридичний відділ вже підготував.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськрада #розпуск #звернення

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
28 травня 2021 р., 04:07
Пропозиції до бюджету мають бути не тільки подані, що до речі робилося неодноразово, а ще й враховані хоч у якійсь частині! Бо балакає Попенко красиво, а от враховувати пропозиції половини депутатського корпусу не бажає принципово! Настільки, що готова навіть влаштувати нові вибори... А після них всі ті, хто її не влаштовує, знову будуть на своїх депутатських місцях, бо люди вже побачили, що вони пропонують правильні рішення, багато хто з прилучан,  які навіть і не підтримують Рожка, проголосують за нього лише для того, щоб він не давав царювати Попенко!
live comments feed...