• Головна
  • Сесія не відбулась. Попенко хоче влаштувати перевибори
13:17, 28 травня 2021 р.
Надійне джерело

Сесія не відбулась. Попенко хоче влаштувати перевибори

Сесія не відбулась. Попенко хоче влаштувати перевибори

Ось і все. Міська рада у Прилуках так і не стала робочим органом самоврядування, і місто, не отримавши бюджету станом на кінець весни, змінило курс. 28 травня міський голова Ольга Попенко зробила заяву про перевибори депутатів міської ради. Цього дня мала відбутися 9 сесія, проте через відсутність кворуму відкритися вона не змогла.У зверненні на адресу Верховної Ради Ольга Попенко просить перевибори провести негайно. Нагадаємо, тема перезавантаження депкорпусу піднімається цього року вже вдруге. На думку міського голови, в органі місцевого самоврядування щось не так із політикою.

Міський голова визнає – з серпня у місті без кошторису та затверджених соціальних програм почнуться проблеми, не буде можливості утримувати всю бюджетну сферу.

Ольга Попенко пояснює - відтепер сесій більше не скликатиме та висловлює припущення щодо дати проведення перевиборів.

Нічого нового, каже рівно половина депутатського корпусу. Неодноразово ми наголошували на важливості переглянути бюджет і навіть обговорювали це безпосередньо за участі міського голови. Не склалося. До перевиборів – готові.

Не голосували за запропонований бюджет, бо несемо відповідальність перед виборцями за результати свого «так» чи «ні», каже Олександр Прозур. А можливі перевибори занепокоєння не викликають.

Перевиборів депутатського корпусу замало, каже Максим Сумцов. Перезавантаження має бути повним. Опозиційні депутати звертаються до колег з інших фракцій з пропозицією об’єднатися щодо оголошення міському голові недовіри.

Нагадаємо, усі рішення міського голови традиційно підтримували депутати від «Батьківщини» та «За майбутнє». Згодом до них приєдналася і ЄС, депутат від якої став секретарем ради.

Депутат обласної ради Дмитро Пахомов говорить - вранці разом з Артемом Рожком вкотре спробували налагодити діалог з міським головою.

Артем Рожко уточнює – про перевибори у Прилуках говорять вже кілька місяців. Деякі політичні сили вже навіть готувалися ставити намети аби збирати підписи прилучан щодо  перевиборів.

Перевибори не лише депутатів, а й міського голови для Прилук - шанс не однобокого вирішення того, що вже навіть за межами нашого міста називають політичним колапсом, каже Артем Рожко.

Як швидко рада відреагує на звернення міського голови Прилук про перевибори депутатів наразі невідомо. Ми обов’язково триматимемо наших глядачів в курсі подій щодо можливого перевантаження влади у місті.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #сесія #перевибори
live comments feed...