• Головна
  • Сформовано нову Молодіжну раду Прилук
15:15, 28 травня 2021 р.
Надійне джерело

Сформовано нову Молодіжну раду Прилук

Сформовано нову Молодіжну раду Прилук

У Прилуках сформували Молодіжну раду. 28 травня відбулися установчі збори, на яких обрали голову, заступника та секретаря.

Після презентації програми єдиної кандидатки на посаду голови Молодіжної ради Юлії Потіпаки та жвавого спілкування про актуальні питання, які цікавлять молодь Прилук, зібрання проголосувало «за». Новообрана голова привітала всіх з початком роботи та побажала конструктивної співпраці. У найближчих планах активістки - об’єднати молодь міста навколо спільної мети та популяризувати волонтерський рух.Заступником голови Молодіжної ради міста обрали Віктора Кошмара  - педагога-організатора 14 школи. Спеціаліста відділу спорту Тараса Головченка призначили секретарем.

У найближчих планах молодіжної ради перейняти досвід роботи інших міст.

Учасники зібрання ухвалили рішення про Молодіжну раду, згідно з яким у ній не може бути більше 35 осіб. Збиратися на засідання активісти повинні не рідше одного разу на квартал.

Спільно з молоддю Прилук Молодіжна рада планує багато зустрічей, заходів, акцій та проектів. У найближчих планах - організація святкування Дня молоді.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодь #молодіжна рада
live comments feed...