![](https://s.04637.com.ua/section/logo/upload/pers/271/logo.png?20240727)
13:17, 1 червня 2021 р.
Надійне джерело
Перевірка стану бомбосховищ
![Перевірка стану бомбосховищ Перевірка стану бомбосховищ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Захисні споруди заводу Будмаш готові до експлуатації у випадку надзвичайних ситуацій. Днями спеціально створена комісія провела перевірку стану готовності двох захисних споруд цивільного захисту до розміщення персоналу підприємства та мешканців міста на випадок надзвичайних ситуацій.
У сховищах було перевірено умови перебування, вентиляційні системи, наявність засобів індивідуального захисту та медичних препаратів.
Володимир Бакунов, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи Прилуцької міської ради сказав, що мета обстеження – перевірити готовність споруд за призначенням.
За підсумками перевірки встановлено, що бомбосховище «Будмашу» готове до експлуатації. Єдиний недолік, який слід виправити – не було світла.
Загалом на території Прилук налічується 47 бомбосховищ. Нажаль, більшість з них знаходяться у незадовільному стані. Найкращими визнано захисті споруди підприємств – НГВУ, УБР, центрального відділення «Укртелекому» та заводу «Будмаш».
Нагадаємо, тижнем раніше у місті здійснили перевірку системи оповіщення населення.
За інформацією телеканалу ТІМ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...