• Головна
  • Прилуцька РДА, проблема питної води у селах
14:20, 1 червня 2021 р.
Надійне джерело

Прилуцька РДА, проблема питної води у селах

Прилуцька РДА, проблема питної води у селах

На нараді у Прилуцькій районній державній адміністрації йшлося про те, як попередити проблему питної води в селах. В багатьох населених пунктах району якість води з водогонів на неналежному рівні. А в більшості сіл водопостачання узагалі відсутнє, каже голова РДА Геннадій Луценко.До 20% добрив та пестицидів, що використовують на полях, потрапляють у водні об’єкти. Поява таких домішок у воді погіршує її органолептичні показники, а в багатьох випадках створює пряму загрозу здоров’ю і життю людей. Провести сучасний ґрунтовий аналіз показників води по 56 показниках у водогонах та свердловинах, запропонував депутат районної ради Сергій Іллющенко.

Провести водопостачання до населених пунктів – дуже затратна справа. Ані коштів обласного, ані районного бюджетів на ці потреби не вистачить. Виходом з ситуації може бути закупівля за рахунок бюджетних коштів області та держави бурового устаткування.

Проблемою невеликих сіл є велика кількість незатампонованих колодязів, каже депутат районної ради Петро Бакуменко.

Голова районної ради Геннадій Луценко доручив головам територіальних громад розробити комплексний план заходів для вирішення проблеми якісної питної води на місцях, щоб спільними зусиллями рухатися у подоланні цієї проблеми.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#села #питна вода
live comments feed...