• Головна
  • Нагородження творчої молоді міста
13:19, 2 червня 2021 р.
Надійне джерело

Нагородження творчої молоді міста

Нагородження творчої молоді міста

Стипендіатка міського голови, переможниця всеукраїнського конкурсу ім. Тараса Шевченка 10-класниця 6-го ліцею Анастасія Тютюнник пишається тим, що з юною елітою міста сьогодні стоїть на цій сцені. 1 червня у День захисту дітей у центрі творчості відбулася офіційна зустріч Прилуцького міського голови з переможцями та призерами Всеукраїнських творчих конкурсів, акцій, турнірів, спортивних змагань та цьогорічними медалістами.Серед учнів, які своїм талантом, розумом наполегливістю та працею здобувають власні перемоги і Діана Дяченко. Дівчинка неодноразово прославляла наше місто на різноманітних конкурсах. Зокрема є переможницею обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

Про успіхи прилуцьких школярів можна розповідати дуже багато, каже Ольга Колошко, в.о. начальника Прилуцького управління освіти. Діти неймовірно талановиті і заслуговують на найвищі нагороди. В числі кращих - 33 випускники, нагороджені золотими і срібними медалями. 37 учнів за досягнуті успіхи у творчих конкурсах, предметних олімпіадах, спортивних змаганнях були нагороджені у категорії «Обдаровані».

З рук міського голови обдаровані діти Прилук отримали грошову премію у розмірі одна тисяча грн.

Фінансова нагорода - це неабияка мотивація для дітей, каже радий за своїх учнів директор 7-го ліцею Володимир Зуб. Для школяра це, як  перша заробітна плата, яка ніколи не забувається.

Випускник 9-ї школи, срібний медаліст та переможець Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна» Данило Головей пройнявся урочистою атмосферою церемонії. Каже, все це - результат наполегливої праці, які вкладав у шкільне навчання.

Протягом наступного навчального року 5 талановитих учнів отримуватимуть стипендію міського голови за здобутки та успіхи у навчанні.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нагородження #діти
live comments feed...