• Головна
  • Скейтпарк, змагання «Екстрим Прилуки»
15:10, 2 червня 2021 р.
Надійне джерело

Скейтпарк, змагання «Екстрим Прилуки»

Скейтпарк, змагання «Екстрим Прилуки»

Початок літа у Прилуках ознаменувався проведенням великого спортивного свята для закоханих у самокати та велосипеди. За підтримки депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка на території скейтпарку відбулися перші в місті змагання «Екстрим Прилуки». В них взяли участь майже півсотні спортсменів.Наймолодшому учаснику «Екстрим Прилуки» - 10, найстаршому – 16 років. У кожного було 1-2 хвилини часу, щоб показати свою майстерність. Повністю виклався та завоював прихильність глядачів наймолодший Платон Кислий, своїм  виступом залишився задоволений.

Запалу змаганням додали і виступи чернігівських рейдерів, які приїхали до Прилук на запрошення Артема Рожка спеціально щоб поділитися досвідом з прилучанами та показати справжню майстерність. Досвідчені чернігівці були у журі змагань.

З BMXом на ти і вже давно чернігівець Іван Павленко. Розповідає, це стало можливим завдяки постійним тренуванням.

Організатор та спонсор «Екстрим Прилуки» Артем Рожко каже, створити скейтпарк у нашому місті було нелегко, але за півтора року молодь міста постійним відвідуванням парку довела – втілення ідеї було недаремним.

За результатами перших у місті змагань «Екстрим Прилуки» всі учасники отримали футболки з логотипом, а спортсмени, які посіли І, ІІ та ІІІ місця – грошові призи. Спеціальними подарунками відзначили наймолодшого учасника та єдину учасницю.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#змагання #екстрим #діти #скейтпарк
live comments feed...