16:05, 3 червня 2021 р.
Надійне джерело

Нові підвищені ціни на газ

Да коли ж ви вже наїстеся!!!

Да коли ж ви вже наїстеся!!!

Споживачі природного газу починають оплачувати блакитне паливо спожите у травні, як завжди буває на початку місяця. Саме у травневих платіжках ціна на газ для населення більша на 1 гривню за кубометр. Газопостачальники вже оприлюднили й ціни на блакитне паливо на червень цього року.Так споживачам Чернігівгаззбуту, а це переважна більшість мешканців Чернігівщини, в тому числі і прилучани, доведеться заплатити 7,99 коп. за куб. І це в неопалювальний період! В опалювальний сезон найдорожче ми платили у листопаді та грудні 21-го – 8,87. Попередні 4 місяці тариф складав 6,99. У червні минулого року мешканці Чернігівщини платили за кубометр газу 2,74. Тож у порівнянні з минулим роком газ для населення подорожчав аж на 5 грн., або майже удвічі!

Нагадаємо, українські газопостачальники перейшли на ринкове формування цін. З травня усіх побутових споживачів автоматично перевели на річний тариф оплати газу. Тобто щомісяця людина сплачує за використані куби однакову ціну, незважаючи на можливі ринкові коливання вартості блакитного палива. Чернігівгаззбут затвердив цей тариф на рівні 7,99 коп.

Охочі перейти на місячний тариф можуть це зробити за заявою. Ціна газу для таких людей  у червні буде такою ж, як і для тих, хто віддав перевагу річному тарифу. Кожен постачальник в Україні має свою ціну – найнижча у Нафтогазу – 7,96, найвища – 13,5 – у компаній з Херсонщини, Житомирщини та Чернівців.


За інформацією телеканалу ТІМ.
Фото з відкритих джерел.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#подорожчання #газ #підвищення ціни
live comments feed...