15:22, 7 червня 2021 р.
Надійне джерело

Мабуть таки десь же вкрадено!

Минулорічні роботи по розчищенню річки Удай.

Минулорічні роботи по розчищенню річки Удай.

Масштабний проект у стадії реалізації. Ось такими словами можна охарактеризувати розчищення Удаю! Та від самого початку весь цей проект робився якось не з того боку...

Люди, які розуміються на таких справах, (співробітники профільного інституту) відразу ж зауважили, що ось так – з середини, - річки не чистять! Якщо й чистити, то від самого джерела треба йти, щоб бездумними діями не вбити річку взагалі! У нашому випадку джерело знаходиться неподалік села Рожнівка що на Ічнянщині.

Та наше прилуцьке місцеве «начальство» вирішило, що можна ось так, з середини. І навіть минулого року розпочали…

На апаратній нараді міського голови Прилук про виконання робіт із розчищення річки Удай інформував начальник управління містобудування та архітектури Віктор Тесленко. Сюжет можна подивитись на Youtube-каналі комунального телеканалу «ТБ Прилуки», він розтягнутий аж на 11 з половиною хвилин! Загальноукраїнські канали за цей час встигають висвітлити у своїх новинах все життя цілої України!

Основна думка Віктора Тесленка – несправедливе, як на його думку, нарікання «деяких прилучан» на те, що розчищення ріки неякісне і взагалі що такі роботи коштують значно дешевше.

Ольга Попенко, Прилуцький міський голова, яка в цей момент показово уважно слухає Віктора Тесленка, у потрібний момент не забуває вставити нагадування про «депутатів опозиції», які не ходять на засідання і таким чином саме через них навіть Удай не тече! Хоча Віктор Тесленко тут же зауважує, що гроші на розчищення ріки таки виділені, бо це взагалі, виявляється, не міська, а обласна програма!

Та це повідомлення Ольгу Попенко, яка звичайно знає про обласну програму, не зупинило і вона знову ж не проминула після цього прикрутити до цього «наших окремих депутатів», які зупинили Удай!

За цим Тесленко ще раз підняв тему грошей на цей проект, та згадав про «Небайдужих», які, за його словами, всіх знову «штовхають до чайників».

Таке емоційне обговорення теми розчищення Удаю наштовхує на думку, що не все там так гладко й добре, як у доповіді Тесленка.

Під кінець обговорення цієї теми Попенко не забула похвалити себе:
- Будь яка робота, яку б ми не починали, завжди комусь подобається, комусь не подобається. Ми йдемо вперед. Ми продовжуємо роботи по річці Удай, і… вибачайте, но нам з часом велике «дякую» скажуть прилучани, бо ми створимо сучасну зону відпочинку і це потрібно, бо ми заслуговуємо… прилучани заслуговують на те, щоб ми не їздили по одесах, миколаєвах, а щоб була своя зона відпочинку!

А Віктор Тесленко прирівняв майбутню гіпотетичну зону відпочинку до площі, яку зробив Юрій Коптєв.

І аж насамкінець те, з чого, власне, і треба було би починати всі ті роботи – Попенко повідомила, що буде ініціювати зустріч із керівництвом Прилуцького району, головами ОТГ, де протікає річка Удай, аби разом за спільного фінансування розчистити головну водну артерію на всій її протяжності у районі.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Удай #розчищення #гроші

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олександр
9 червня 2021 р., 07:30
А як жеж Попеенчиха піарилась на цій забаві! Ось... Удай не чистили років 50, а МИ за це взялися, МИ виділили кошти... А ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ТО ОБЛАСНА ПРОГРАМА! Ну так,.. мають Прилуки до неї відношення... а як же не мати - Прилуки якраз на Удаю стоять! Але ж... якби не область, то ніякі попенчихи нічого б не вдіяли! Отже... якби то по-нормальному подавать інформацію, то Попенко мала би сказати якось так - ось... є така й така обласна програма, ну і ми до неї охоче долучились! Це було би правдиво... Але ж як тільки викручуються?! Сволота...
live comments feed...