• Головна
  • Виконком, про роботу комбінату «Шкільний»
14:45, 10 червня 2021 р.
Надійне джерело

Виконком, про роботу комбінату «Шкільний»

Виконком, про роботу комбінату «Шкільний»

За результатами виконання фінансового плану КП «Шкільний» лише за І квартал комбінат мав збитків на 419 тис. грн.. Про це повідомила його директорка Наталія Бублик під час засідання виконавчого комітету.Повний січневий нокдаун, далі – очне навчання дітей лише молодшої школи, низька відвідуваність садочків дошкільнятами  - все це призводить до відсутності прибутків, вимушених відпусток за власний рахунок. Цього року, каже Наталія Бублик, кондитерський цех підприємства працював лише 30 робочих днів. Надання послуги гарячого харчування пацієнтам дитячої лікарні теж збиткове.

За приблизними підрахунками зараз з початком літа садочки щодня не відвідує до восьми сотень дітей, каже Наталія Бублик. Колектив підприємства звільняється. Так вже три кращих пекарі знайшли роботу у іншому місті.

Міський голова Ольга Попенко дала доручення створити комісію і визначити, з яких причин низька відвідуваність садочків. Особливо у 3, 10 та 19 закладах дошкільної освіти.

Заступник міського голови Тетяна Шкуренко пояснює – за останні роки кількість дітей дошкільного віку, які відвідують садочки, зменшилася на 200, а примусити батьків забрати дитину, яка є у списку садочка, але систематично його не відвідує, не маємо права.

Директору підприємства запропонували переглянути ринок збуту продукції, можливо – розширення кола отримувачів послуги від «Шкільного» врятує підприємство. Але, як зазначила Наталія Бублик, в умовах карантину щось прогнозувати складно.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шкільне харчування #шкільний
live comments feed...