• Головна
  • Незрозумілі графіки роботи маршрутних автобусів Прилук
16:26, 10 червня 2021 р.
Надійне джерело

Незрозумілі графіки роботи маршрутних автобусів Прилук

Незрозумілі графіки роботи маршрутних автобусів Прилук

Ось уже кілька місяців у Прилуках проблематично дістатися міським автобусом з одного мікрорайону в інший у зручний для пасажира час. Олександр Сивенко, заступник міського голови Прилук розповідає – нині містом курсує 20 замість 28 автобусів на 17 маршрутах.Перевізники, користуючись введенням карантинних обмежень, з липня 2020 року і по квітень 2021 року, вносили зміни у графіки руху автобусів, а по деяких маршрутах взагалі припиняли рух автобусів. І все це – відповідно до закону.

Як результат – половина автобусів ввечері просто не їздить, а на деяких маршрутах обідня перерва збільшилась до 4 годин. Перевізники встановлюють години руху по маршрутах на свій розсуд, деякі маршрути залишились взагалі без автобусів.

У міській раді кажуть – нині чекають на відповіді із роз’ясненням із департаментів облдержадміністрації щодо законності дій перевізників. Нині Прилуки у «жовтій» зоні, на відміну від квітня і «червоної зони», коли перевізники змінили графіки руху та тривалість робочого дня, посилаючись на карантинні обмеження.

Якщо облдепартамент скаже, що перевізники діють законно, то прийдеться чекати «зеленої» зони. Якщо ж виявиться, що вони перегинають палку, то у виконкомі планують розривати з таким надавачами послуги договори і шукати нових перевізників через оголошення конкурсів. Кандидат №1 – перевізник, який забезпечував транспортом маршрут №19. Заяву з проханням відновити перевезення після входження міста до «жовтої» зони він проігнорував.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міські автобуси #маршрутки #перевезення пасажирів
live comments feed...