![](https://s.04637.com.ua/section/logo/upload/pers/271/logo.png?20240727)
15:07, 11 червня 2021 р.
Надійне джерело
Прилуки, центр підтримки підприємництва
![Прилуки, центр підтримки підприємництва Прилуки, центр підтримки підприємництва](/dist-assets/images/cap.jpg)
Просторе приміщення, нова оргтехніка та розширення можливостей для сталого розвитку – до кінця року прилуцький Центр підтримки підприємництва повністю оновиться, розповідає заступник міського голови Олександр Сивенко. Восени минулого року відділу інвестицій міської ради у партнерстві з агенцією регіонального розвитку Чернігівської області було узгоджено участь міста у грантовому проекті «Розвиток хаб-систем підприємництва». У квітні цього року Прилуки перемогли.
Окрім Прилук грант на розвиток хаб-системи підтримки підприємництва отримали Новгород-Сіверський, Корюківка та Ніжин. Прилуцький, створений 2007 року, серед них – чи не найстарший.
За грантові кошти у розмірі 750 тис. грн. буде зроблено поточний ремонт приміщення центру, закуплено меблі та оргтехніку. Додаткового спів фінансування з міського бюджету проект не потребує.
За інформацією телеканалу ТІМ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...