![](https://s.04637.com.ua/section/logo/upload/pers/271/logo.png?20240727)
18:49, 14 червня 2021 р.
Надійне джерело
Заміна 100 метрів ділянки трубопроводу
![Заміна 100 метрів ділянки трубопроводу Заміна 100 метрів ділянки трубопроводу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Робочий тиждень працівників КП «Прилукитепловодопостачання» стартував з масштабних робіт. Зранку понеділка 14 червня комунальники працювали по вул. Київській, 186. Кілька місяців тому за цією адресою бригада працівників «Прилукитепловодопостачання» ліквідовувала порив теплової мережі. Сьогодні ж виконують заміну проблемної ділянки труби загальною протяжністю 100 метрів.
В арсеналі комунальників дві одиниці спеціалізованої техніки, яка допомагатиме з виконанням необхідного фронту робіт, і безпосередньо – робоча сила, бригада з 6 чоловік виконують заміну ділянки труби.
Розпочали з підготовчих земляних робіт. Потім будуть знімати краном бетонні плити, виконувати демонтаж старої труби і прокладання нової, поліпропіленової труби.
Завершити виконання робіт комунальники планують до кінця тижня.
За інформацією телеканалу ТК Прилуки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...