13:13, 16 червня 2021 р.
Надійне джерело

Терміни за заклики до страти

Терміни за заклики до страти

Умовний термін за заклики стратити «слуг народу» - Прилуцький міжрайонний суд Чернігівської області визнав винним уродженця Прилук у публічних закликах до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу і призначив 2 роки обмеження волі, які замінено на рік іспитового терміну.Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок суду від 7 червня. Як з’ясувало слідство обвинувачений, починаючи з лютого 2021 року розміщував у Facebook дописи, направлені проти Президента України та його команди.

Також у вироку сказано, що дописи обвинувачений публікував через особисту неприязнь до Президента та державної влади.

Обвинувачений у суді визнав себе винним та щиро розкаявся. Чоловік просив суд суворо не карати, запевняючи про недопущення подібного у майбутньому.

За даними експертизи Чернігівського відділення Київського НДІ судових експертиз від 24 березня 2021 року в текстах цих публікацій містяться розгорнуті заклики-звернення повстати та насильницьким шляхом повалити чинну українську владу, знищивши її фізично. За дані діяння окрім умовного терміну покарання суд зобов’язав обвинуваченого не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання та роботи.

Також суд конфіскував у дохід держави телефон Samsung, з якого чоловік заходив у мережі і розмішував дописи із закликами про повалення конституційного ладу.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реальний термін #заклики #суд
live comments feed...