• Головна
  • Перший крок до будівництва заводу з переробки сміття
16:04, 16 червня 2021 р.
Надійне джерело

Перший крок до будівництва заводу з переробки сміття

Перший крок до будівництва заводу з переробки сміття

15 червня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради. На порядку денному постало питання щодо затвердження меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння у сфері реалізації проекту по переробці твердих побутових відходів на території Прилуцької громади. У Прилуках переговори щодо інвестиційної пропозиції розпочали майже місяць тому. Інвестори зустрічалися із керівництвом міста, директорами комунальних підприємств, головами сільських та селищних рад аби розповісти передумови цього проекту.Наразі ж обговорювалось питання про підписання меморандуму – документу, який ще на етапі заяв вимагає окреслити відповідальність учасників, напрямів співпраці та сприяння спільної діяльності між сторонами.

Під час переробки відходів мають застосовуватися сучасні технології і одна з них – сортування сміття. А серед основних напрямків співпраці – саме екологічність зберігання, перевезення та утилізації відходів. Наразі ж співробітництво між Прилуцькою громадою та європейським товариством обговорюється у таких напрямках – створення спільного підприємства за участю сторін та інвестора, застосування екологічно чистих технологій забезпечення контролю за викидами в навколишнє середовище як під час будівництва та роботи, постачання споживачам продуктів переробки заводу, створення нових робочих місць на території Прилуцької міської громади.

Інвесторами попередньо було ініційовано надання мешканцям громади 250 робочих місць та інвестицію у бюджет від 100 млн. доларів. Разом із тим вкладник попередньо розповів про тісну співпрацю із місцевим комунальним підприємством «Послуга» та закупівлю для нього техніки.

Місцем розташування заводу визначено місцевий сміттєвий полігон.

Загалом переговори щодо будівництва подібних кластерів по переробці твердих побутових відходів інвестори ведуть і у Ніжинському і у Козелецькому районах. У Прилуцькому ж районі згідно із рішенням виконавчого комітету від 15 червня меморандум про співпрацю та взаєморозуміння у сфері реалізації проекту по переробці твердих побутових відходів підписано.


За інформацією телеканалу ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміттєпереробка #сміттєпереробний завод #завод
live comments feed...