• Головна
  • Відкриття амбулаторій у Парафіївці та Тростянці
18:18, 17 червня 2021 р.
Надійне джерело

Відкриття амбулаторій у Парафіївці та Тростянці

Новозбудована медична амбулаторія у селищі Тростянець.

Новозбудована медична амбулаторія у селищі Тростянець.

16 червня відбулося відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики у смт Парафіївка Ічнянського району Чернігівської області. Відтепер амбулаторія буде обслуговувати близько 4 тис. осіб жителів смт Парафіївка та прилеглих сіл – Мартинівка, Петрушівка, Южне, Лисогори, Софіївка, Власівка.В урочистому відкритті взяла участь голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, яка подякувала жителям Парафіївки за співпрацю у побудові амбулаторії, яка будувалася на державні кошти та кошти громади.

Нова амбулаторія обладнана всім необхідним для роботи сімейних лікарів, простора, доступна для людей з інвалідністю, є окремий вхід для дітей. Також забезпечено сучасний автомобіль, а тому пацієнти з найвіддаленіших сіл зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у будь-який час доби.

Раділи відкриттю нової амбулаторії 16 червня не лише у Парафіївці, адже цього дня відбулося урочисте відкриття новозбудованої загальної практики сімейної медицини і у селищі Тростянець Ічнянського району Чернігівської області. Амбулаторія у Тростянці обслуговуватиме 1500 осіб, вона дещо менша за площею аніж парафіївська, проте забезпечена усім необхідним обладнанням і готова до роботи.

Амбітні плани по «Великому будівництву» за словами Анни Коваленко планують втілити до кінця року, це розбудова «з нуля» 19 амбулаторій загальної практики. По 12 з них роботи завершені на 100%, а 5, не враховуючи сьогоднішніх, вже передані на баланс громади.

Голова ОДА особисто проінспектувала приміщення нової амбулаторії, подякувала за співпрацю місцевому керівництву, поспілкувалася з представниками місцевого бізнесу. Громада Тростянця підтримує розбудову, місцевий бізнес допоміг амбулаторії з меблями, газовою установкою на медичну машину, допоміг з озелененням і надалі також обіцяють допомагати.

У Тростянці голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко провела короткий брифінг, на якому повідомила, що вже втілюється у життя і проекти розбудови 9 приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я в опорних округах.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #амбулаторія #Парафіївка #Тростянець
live comments feed...