• Головна
  • СКАНДАЛ: на Рокитному вирізали парк у колишньому кар'єрі
14:39, 18 червня 2021 р.
Надійне джерело

СКАНДАЛ: на Рокитному вирізали парк у колишньому кар'єрі

Все, що залишилось від парку у колишньому кар'єрі на Рокитному.

Все, що залишилось від парку у колишньому кар'єрі на Рокитному.

Зранку прилуцькі соцмережі вибухнули обуренням – жителі Рокитного вражені винищенням парку, який був місцем сімейного відпочинку та проведення дозвілля.

Артем Рожко, депутат міської ради, вже багато років поспіль займався долею парку, велася робота по розробленню проекту паркової зони, будувалися плани на майбутнє. А зараз – нема жодного дерева, тепер взагалі незрозуміло, чи тут получиться що-небудь.Депутат міської ради Сергій Ткаченко задає питання – хто взагалі дав добро робити цей «бєспрєдєл»?! Питань дуже багато, будуть розбиратися, просто так це не залишать.

Дмитро Пахомов, депутат Чернігівської обласної ради каже – дозвільних документів на всі ці роботи нема, наскільки йому відомо їх взагалі у природі не існує! Тому все це – самовільна вирубка.

Кирило Дудинець, депутат міської ради, каже, що будь-які роботи мають проводитись лише за наявності відповідних дозвільних документів. На питання показати документи всі, хто займається винищенням дерев відправляють кудись «у екологію», не можуть пояснити, хто дав вказівку, що вони роблять. Відбувається повний бардак!

Законність вирубки – під великим сумнівом, бо ж необхідні документи відсутні, а відповідальність перекладається з одних плечей на інші.

Олег Созінов, начальник управління ЖКГ Прилуцької міської ради, пояснює, що задача міської комісії полягає у розгляданні звернення голови КСН, скласти акт, де вказано які дерева підлягають зрізуванню, а які не підлягають, і віддати акт заявнику.

Як заявила Анна Чумаченко, голова КСН №3 мікрорайону Рокитний, документи знаходяться у санітарно-екологічної служби.

В управлінні містобудування та архітектури також немає жодних документів в наявності. Як сказав начальник Віктор Тесленко, на Рокитному є два парки, а конкретної документації по парку на вул. Челюскінців, тобто колишньому кар’єру, про який власне і йде мова, документації, яка була би відповідно затверджена, нема.

Сподіваємся, що подальша доля парку буде перебувати під пильним спостереженням депутатів та жителів району, а всі винні будуть покарані.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #вирубка #беззаконня
live comments feed...