• Головна
  • Чернігів, буде відкрито пункт масової безкоштовної вакцинації
18:13, 18 червня 2021 р.
Надійне джерело

Чернігів, буде відкрито пункт масової безкоштовної вакцинації

Першими вакцинувалися лікарі.

Першими вакцинувалися лікарі.

У Чернігові відкривається безкоштовний масовий пункт вакцинації проти Covid-19. Запрацює він вже цими вихідними у приміщенні колишньої Деснянської районної ради на третьому поверсі у актовій залі. Про це повідомили під час засідання виконкому Чернігівської міської ради.Загалом у області першу і другу дозу вакцини отримали майже 50 тис. осіб. У Чернігові на сьогодні перше щеплення зробили більше 13 000 осіб, друге – трохи більше 3 000. Це приблизно один відсоток чернігівців.

Колективний імунітет працює тоді, коли вакцинувалося 60-70 відсотків населення. Масова вакцинація також дозволить мінімізувати ризики впровадження чергового жорсткого карантину.

Пункт вакцинації цього тижня працюватиме у суботу і понеділок у зв’язку з тим, що неділя – свято Трійці. А з наступного тижня кожна субота і неділя будуть робочі. Проведення вакцинації буде тривати з 8 до 15 години дня у порядку живої черги. Отримати щеплення зможуть люди віком від 18 років і старше. При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та телефон. Вакцинація буде проводитися вакциною CoronaVac китайського виробництва.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #вакцина #щеплення #безкоштовно
live comments feed...